Już zarejestrowany?
Zapomniałeś hasła ?
Zarejestruj się !

Koszyk  

jest pusty

Szybki Kontakt


Program punktowy w sklepie
prezentyvip.eu polega na przyznawaniu punktów za dokonanie zakupów w naszym sklepie. Wykorzystując punkty można w całości lub części pokryć koszt następnego zamówienia.


Punkty przeliczane są na gotówkę w następujący sposób:

1 pln z zamówienia

1pkt przyznany w programie

1 pkt z programu

0,01 pln do wykorzystania w sklepiePrzykład:
Kupujesz produkt za 100 zł, otrzymujesz 100 pkt, które możesz wykorzystać przy następnych zakupach. Te 100 punktów to równowartość 1 zł, z których możesz pokryć część kosztów następnego zamówienia.

Punkty przyznawane są po zaksięgowaniu wpłaty za dane zamówienie. W tym samym momencie wysyłany jest także mail z informacją o przyznanych punktach i ilości posiadanych wszystkich punktów.


Ilość posiadanych punktów można także sprawdzić na stronie
prezentyvip.eu po zalogowaniu.
UWAGA ! Punktów nie można wymienić na gotówkę ani przekazać innej osobie. Punkty można wykorzystać wyłącznie na zakupy w sklepie
prezentyvip.eu


Strona głównaStrona główna

Co o nas myślisz?
>


Copyright © 2011 PrezentyVIP - All rights reserved


Prezentyvip.eu - to eksluzywny sklep z wyjątkowymi prezentami dla niej i dla niego. Tutaj znajdziesz pokrowiec na garnitur, zestaw do wina, elegancki notes, otwieracz do wina, zestaw piknikowy, torby, notesy. Eksluzywny sklep internetowy z prezentami - Krakow, Warszawa, Lodz, Wroclaw, Poznan, Gdansk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Bialystok, Gdynia, Czestochowa, Radom, Sosnowiec, Torun